Meusburger

Standard parts for tool and mould making

Meusburger – Setting Standards

Meusburger jest liderem na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych. Już ponad 17.000 klientów na całym świecie wykorzystuje zalety standaryzacji i korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia w obróbce stali. Obszerny program elementów znormalizowanych w połączeniu z wysokiej jakości produktami dla warsztatów uczynił z Meusburgera niezawodnego, globalnego partnera w dziedzinie budowy narzędzi, form oraz maszyn.

Normalia

Wysokiej jakości normalia Meusburgera stanowią solidną bazę produkcyjną w dziedzinie budowy form, narzędzi i maszyn. Konsekwentne stosowanie części znormalizowanych wpływa na znaczne obniżenie kosztów całkowitych. Normalia zostają standardowo poddane odprężaniu cieplnemu, dzięki czemu zapobiega się powstawaniu napięć wewnętrznych materiału.

Artykuły warsztatowe

W zakresie zapotrzebowania warsztatów rynek oferuje olbrzymi wybór zarówno artykułów jak i producentów. Wybór odpowiednich produktów, porównywanie cen i procedury zamówień kosztują wiele wysiłku i czasu. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w obróbce stali możemy wskazać które z produktów czy dostawców zapewnią Państwu optymalny efekt pracy.