Kontakt

Za Vas smo dostupni od ponedeljka do petka od 8:00 do 17:00 časova. Preko ovog linka možete pronaći kontakt osobe za Vaš region.

Sedište u Wolfurtu
+43 5574 6706-0

Vaše kontakt osobe
Vaša poruka nama

Korpa {{ (warenkorbCtrl.warenkorb.bestellNummer ? (' [' + warenkorbCtrl.warenkorb.bestellNummer + '] ') : '' )}} | {{warenkorbCtrl.warenkorb.items.length}} Artikal   Izmena pregleda korpe

Primedba

Slika Artikal kom. Cena za jedan komad Ukupna cena Ukupna cena uklj. popust
{{warenkorbItem.produktgruppe.produktname}}

{{warenkorbItem.bezeichnung | artikelBezFilter:warenkorbItem.attributwertEingaben:[{attrPrefix: 'L_', searchPattern: '/...', replacePrefix: '/', replaceSuffix: ''}] }} {{warenkorbItem.bezeichnung | artikelBezFilter:warenkorbItem.attributwertEingaben}}

{{attributwertEingabe.attributBezeichnung}}

     
{{hannexItem.Benennung}}

{{hannexItem.Bezeichnung}}

     

:  Prijavite se da biste videli svoje cene i nastavili da naručujete.

Vaše kontakt osobe

RAD, NAPREDAK I USPEH – ZAJEDNIČKI.

Contacts

We are happy to help you

 

Sabrina Lang
Roman Giesinger

Head of Division HR
r.giesinger@meusburger.com

'Do you want to join the Meusburger team? We are always happy to receive an interesting application and endeavour to support you as much as possible during the application procedure. My colleagues from the recruiting team are happy to answer any questions you might have.’

Marisa Hammerer

HR Business Partner

marisa.hammerer@meusburger.com
Responsibilities: Staff recruitment for the following departments

  • Human Resources
  • Purchasing
  • Logistics/Quality Management
  • IT
  • Financial
  • WBI
Dominik Fitz

HR Business Partner

d.fitz@meusburger.com

Responsibilities: Staff recruitment for the following departments

  • Production
  • Special Machining
  • Technology
  • Training
Eva-Christina Vallaster

HR Business Partner
e.vallaster@meusburger.com
Responsibilities: Staff recruitment for the following departments

  • External sales
  • Product
Tina Huber

Junior HR Business Partner
t.huber@meusburger.com
Responsibilities: Staff recruitment for the following departments

  • Internal sales
  • Marketing
  • Holiday, internship and trainee positions
Loreen Pircher

Junior HR Business Partner

l.pircher@meusburger.com

Responsibilities: Staff recruitment for the following departments

  • Apprentice training

Viernheim location

Sandra Schaal

Team Leader Human Resources Department Viernheim

s.schaal@meusburger.com

Janine Derringer

Human Resources

j.derringer@meusburger.com

Responsibilities:

  • Staff Recruitment Viernheim/Seckach

Pošlji

Da li imate otvoren nalog?

Ukoliko imate pristupne podatke za Meusburger portal, prijavite se ovde:

Izgubljena lozinka?

Novogenerisana lozinka je poslata i trebalo bi uskoro da se pojavi u vašem prijemnom sandučetu. Želimo vam uspešan dan.

Unesite Vašu e-mail adresu.
Poslaćemo Vam novu lozinku.

Kategorije proizvoda

Izaberite zemlju

Lokacije

Try our new version of 'My account'

Get familiar with our new ‘My account’ section and benefit from many advantages including: Get familiar with our new ‘My account’ section.
Keep selection
Beta
New version
Current version