Meusburger

Standard parts for tool and mould making

Meusburger – Setting Standards

Firma Meusburger je lídrem v oblasti vysoce přesných normálií. Přes 17.000 zákazníků po celém světě využívá výhod standardizace a profituje z našich více než 50-ti letých zkušeností v opracování oceli.  Náš bohatý program normálií, kombinovaný s vysoce kvalitními produkty pro dílenskou potřebu, z nás činí spolehlivého a globálního partnera pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství.

Normálie

Kvalitativně vysoce hodnotné normálie firmy Meusburger tvoří spolehlivý základ v nástrojařině, formařině a strojařině. Díky důslednému použití normovaných dílů se dá využít značné úspory nákladů. U Meusburgera jsou normálie standardně žíhané ke snížení pnutí, díky čemuž můžeme garantovat málo se deformující následné opracování.

Dílenské potřeby

Právě v oblasti dílenských potřeb nabízí trh nepřehlédnutelnou nabídku produktů a poskytovatelů. Porovnání, výběr a objednání stojí mnoho času a nákladů. Na základě našich dlouholetých zkušeností v opracování oceli víme, jaké nejlepší pracovní vybavení a kteří dodavatelé jsou vhodní pro efektivní opracování.